Erin

z Czarnego Dworu

HD A  
EBJ clear    
Interczempion CIE
Mł. Zwycięzca Europy , Mł. Zwycięzca Polski
Mł. Czempion Polski, Mł. Czempion Czech
Czempion Polski,Czempion Chorwacji,
Czempion Węgier, Czempion Rumunii,
Czempion Słowacji
Próby polowe III stopnia 
Ur. 07. sierpnia 2013 roku 
M: IZZY z Czarnego Dworu 
O: HUMMER Zielona Brda


Erin to pies z którym spełniłam swoje największe kynologiczne marzenia.  To pies mojego życia, taki który już nigdy się nie powtórzy – najlepszy przyjaciel.

Gdy Willma skończyła 1,5 roku wreszcie poczułam, że chyba poradzę sobie z drugim psem. Pomyślałam, że jeśli udało się nauczyć Willme grzeczności, to z każdym innym psem będzie tylko łatwiej. I wtedy w naszym życiu pojawiła się Erisia. W dodatku tak się trafiło że była w rzadszym, czarnym umaszczeniu o którym długo marzyłam. Gdy tylko przywieźliśmy ją do domu okazało się, że zamieszkał z nami mały aniołek. 🙂

Erisia wcale nie marzyła o zwiewaniu do obcych, na spacerach sama się pilnowała, wystarczyło głośniej krzyknąć i od razu była przy nodze. Ten pies po prostu nie lubił gdy byliśmy źli – on uwielbiał gdy byliśmy zadowoleni. Nauka czystości w domu zajęła jej tydzień. No a na pierwszej wystawie w wieku 3, 5 miesiąca – stanęłam razem z nią na najwyższym stopniu podium wygrywając Best in Show Baby. Nawet w snach nie liczyłam, że kiedykolwiek osiągnę tyle z psem.

W 2014 roku zdecydowałam się po raz pierwszy zgłosić Erin na wystawę zagraniczną. Była to od razu wystawa o randze Europejskiej (w Brnie). Moim marzeniem na takiej wystawie była lokata, ale Erin (i Paulina Lisiak która ją wystawiała) – postanowiły wygrać. 😉  Tamten dzień zawsze sobie wspominam gdy jest mi smutno – bo to był jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu.

Rok 2014, 2015 i 2016 to dalsze pasma sukcesów Erisi. Udało mi się ją zaprezentować na ringach siedmiu krajów – zawsze z mniejszymi lub większymi sukcesami. W tym czasie poznałam mnóstwo wspaniałych hodowców, handlerów, i właścicieli wyżłów z Polski i świata.

W codziennym życiu Erin jest poprostu miłym pieskiem, kocha wodę i pole. Lubi współpracę z człowiekiem.

Erisia jest mamą dwóch miotów w naszej hodowli. Urodziła w sumie 8 szczeniaków z czego czworo zostało Championami co najmniej jednego kraju. Teraz jest już na emeryturze hodowlanej i wystawowej, cieszy się szczęśliwym życiem pieska rodzinnego. Może jeszcze w przyszłości będzie pokazywana w klasie weteranów.

Dziękujemy Ci Erisiu za wszystkie cudowne chwile, których nam dostarczyłaś na wystawach i jako suczka hodowlana. Żyj jak najdłużej!